Vyjadřovací portál Žádost o vyjádření

Informace pro vyjádření

Vážený žadateli,

nacházíte se na portálu společnosti Teplárna Liberec, a.s., který Vám umožní zadání žádosti o vyjádření k existenci zařízení v naší správě.

Vyjádření k existenci zařízení Vám bude zasláno elektronickou formou. Generovaná poloha našich zařízení je orientační a tuto informaci nelze použít pro žádný stupeň schválení dokumentace dle zákona č. 183/2006, Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Formulář obsahuje 5 po sobě jdoucích stran. Vždy je zvýrazněna aktuálně používaná strana. Pro přecházení mezi jednotlivými stranami slouží políčko „Následující krok“. V každém kroku je možno použít instalované nápovědy „?“. Trasy vedení zařízení v mapových podkladech ve správě společnosti Teplárna Liberec, a.s. jsou pouze informativní. K upřesnění polohy je nutno kontaktovat pracovníka, který je uveden ve vyjádření a který na základě objednávky na místě sítě vytyčí. Podporované prohlížeče: Internet Explorer (10 a vyšší verze), Edge, Google Chrome a Mozilla Firefox.

Zvolte jazyk

Česky Slovenský English